ELKE Grupp

Meie eesmärgiks on Pakkuda oma praegustele ja tulevastele klientidele alati parimat sõiduki soetamise ja omamise kogemust.

 

ELKE Grupp on 12 ettevõttest koosnev kontsern, põhitegevusalaga Sõiduautode müük ja müügijärgne teenindus. Eestis, Lätis ja Leedus tegutsevad 10 autokeskust esindavad Toyota ja Lexuse autobrände. Üle 300 töötajaga kontsern müüb aastas keskmiselt 6500 sõiduautot ja teenindab müügijärgses teeninduses üle 100 000 kliendikülastuse. Kontserni ajalugu ulatub 1990 aastasse, millal alustas tegevust vanim tütarettevõte- Toyota esindus Tallinnas ELKE AUTO AS.

 

Kontserni emaettevõte ELKE Grupi AS tegeleb tütarettevõtete strateegilise juhtimisega.

 

Mototoja, Vilnius
Uus
Elke Narva
Elke Mustamäe, Tallinn
Autotoja, Kaunas
Elke Mustakivi, Tallinn
Elke Rakvere
Elke Kuressaare
Lexus Tallinn
Mototoja, Vilnius
Autotoja, Kaunas

ELKE Grupi AS kontaktid

Kristiina Tamm

Turundusspetsialist
kristiina.tamm@elke.ee

Anneli Tühis

Pearaamatupidaja
anneli.tyhis@elkegrupp.ee

Kati Truusalu

Finantsdirektori asetäitja
kati.truusalu@elkegrupp.ee

Merike Laasmaa

Finantsdirektor / Juhatuse liige
merike.laasmaa@elkegrupp.ee

Veiko Karu

Tegevjuht / Juhatuse liige
veiko.karu@elkegrupp.ee

Riho Sepp

Juhatuse esimees
riho.sepp@elkegrupp.ee

Urmas Sepp

Nõukogu esimees
urmas.sepp@elkegrupp.ee