ELKE Grupp

Meie eesmärgiks on Pakkuda oma praegustele ja tulevastele klientidele alati parimat sõiduki soetamise ja omamise kogemust.

 

ELKE Grupp on 12 ettevõttest koosnev kontsern, põhitegevusalaga Sõiduautode müük ja müügijärgne teenindus. Eestis, Lätis ja Leedus tegutsevad 10 autokeskust esindavad Toyota ja Lexuse autobrände. Üle 300 töötajaga kontsern müüb aastas keskmiselt 6500 sõiduautot ja teenindab müügijärgses teeninduses üle 100 000 kliendikülastuse. Kontserni ajalugu ulatub 1990 aastasse, millal alustas tegevust vanim tütarettevõte- Toyota esindus Tallinnas Elke Mustamäe AS.

 

Kontserni emaettevõte ELKE Grupi AS tegeleb tütarettevõtete strateegilise juhtimisega.

 

Elke Mustamäe, Tallinn
Elke Mustakivi, Tallinn
Elke Narva, Narva-Jõesuu
Elke Rakvere
Elke Kuressaare
Mototoja, Vilnius
Autotoja, Kaunas
Lexus Tallinn
Mototoja, Vilnius
Autotoja, Kaunas

ELKE Grupi AS kontaktid

Maarika Pill

Juhiabi
maarika.pill@elke.ee

Kristel Kirs

Turunduskoordinaator
kristel.kirs@elke.ee

Anneli Tühis

Pearaamatupidaja
anneli.tyhis@elke.ee

Kati Truusalu

Finantsdirektori kt
kati.truusalu@elke.ee

Mari Randmäe

Finantsdirektor
mari.randmae@elke.ee
Taavi Lepik

Taavi Lepik

Juhatuse liige / Tegevjuht
taavi.lepik@elke.ee

Ragnar Sepp

Juhatuse liige
ragnar.sepp@elke.ee

Sirli Toomik

Juhatuse liige
sirli.toomik@elke.ee

Riho Sepp

Juhatuse esimees
riho.sepp@elke.ee

Urmas Sepp

Nõukogu esimees
urmas.sepp@elke.ee
   ...